مراسم قرعه کشی و اهداء جوایز مسابقه “باران حکمت” | الزهراء


مراسم قرعه کشی و اهداء جوایز مسابقه “باران حکمت”

تاریخ ارسال : ۴ شهریور, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,238 | طبقه بندی : اخبار کانون , دسته بندی نشده
پاسخنامه باران حکمت

پاسخنامه باران حکمت

همزمان با هفته جهانی مساجد مراسم قرعه کشی و اهداء جوایزمسابقه کتابخوانی”باران حکمت” که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر و با همکاری کانون فرهنگی الزهراء “س” در ماه مبارک رمضان در سطح کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمینی شهر برگزار گردیده بود روز جمعه 1391/06/03 در مسجد جامع الزهراء “س” منظریه برگزار گردید.

 

 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین صمدی در بیاناتی ضمن گرامیداشت هفته جهانی مساجد به لزوم فعالیتهای فرهنگی در مساجد و جایگاه مساجد و گستردگی فعالیت در مساجد اشاره نمودند و توصیه هایی را نیز در خصوص ارزش کتاب و کتابخوانی به حاضرین در مراسم بیان فرمودند.

در ادامه با قرعه کشي از بين برگزيدگان حجت الاسلام والمسلمين صمدي ، جناب آقاي ميردامادي رياست محترم اداره ارشاد ، جناب آقاي عموشاهي بخشدار محترم و جناب آقاي رجبي رئيس هيئت امناي مسجد جامع الزهراء aس” منظريه جوايز برگزيدگان را اهدا نمودند.

در این مراسم به برگزیدگان در مسابقه کتابخوانی جوایزی از قبیل کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس ، پلاک طلا ، لوازم خانگی و هدایای نفیس دیگر اهداء شد.

علی اصغر رضایی مدیر مسئول کانون فرهنگی فرهنگی الزهراء “س” در همین رابطه گفت: در این مسابقه با توزیع 1000 جلد کتاب باران حکمت نوشته حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا رنجبر در سطح کانون های فرهنگی مساجد شهرستان ، 746 نفر پاسخنامه های خود را تحویل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نمودند که از این تعداد شرکت کننده 537 نفر نمره 70 به بالا کسب نموده و در قرعه کشی شرکت داده شدند.

ایشان افزود ظرف روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری به برگزیدگان در مسابقه که موفق به حضور در مراسم و دریافت جوایز خود نشدند با ارسال پیامک زمان و نحوه مراجعه و دریافت هدایا اطلاع رسانی خواهد شد.


ارسال توسط : الزهراء "س"

نظر مخاطبان:


id="respond">نظر شما:
1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
نام *
ایمیل *
سایت


6 + یک =