فراخوان جشنواره فرهنگی هنری نیایش | الزهراء


فراخوان جشنواره فرهنگی هنری نیایش

تاریخ ارسال : ۱۹ شهریور, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,674 | طبقه بندی : دیگر , فرهنگ و هنر

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرستان خمینی شهر جشنواره فرهنگی هنری نیایش در سطح استان اصفهان برگزار خواهد شد.

این جشنواره در سه بخش : نقاشی ، خوشنویسی و شعر با محوریت خلق آثار هنری از ادعیه قرآنی برگزار می شود.

 

علیمحمد حبیب اللهی دبیر اجرایی جشنواره استانی نیایش با ذکر این خبر افزود : جشنواره فرهنگی هنری نیایش در سطح استان اصفهان در سه بخش نقاشی ، شعر و خوشنویسی تا تاریخ 31 شهریور ماه پذیرای آثار هنرمندان اصفهانی خواهد بود. ایشان اظهار داشت از نکات قابل توجه در این جشنواره توجه به خلق آثار هنری از متن ادعیه های قرآنی ، صحیفه سجادیه ، دعای کمیل ، دعای ابوحمزه ثمالی ، مناجات شعبانیه و…    می باشد. همچنین در این جشنواره در مرحله داوری از هنرمندان و اساتید بنام  کشور مانند دکتر محمد حسین حلیمی در بخش نقاشی ، استاد کرمعلی شیرازی در بخش خوشنویسی و استاد مشفق کاشانی در بخش شعر استفاده خواهد شد.

ایشان با اشاره به این مطلب که آثار برگزیده شرکت کنندگان در تالار هنرهای اسلامی استان اصفهان بنمایش در خواهد آمد و همزمان با روز بزرگداشت حافظ مراسم شب شعر جشنواره در سینما فرهنگ برگزار خواهد شد ، خاطر نشان کرد آیین اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان هر بخش چهارشنبه 3 آبان ماه همزمان با روز عرفه برگزار خواهد شد.

هنرمندان علاقمند به شرکت در این جشنواره میتوانند بروشور اطلاعات کلی شرکت در جشنواره و فرم فراخوان و شرکت در جشنواره فرهنگی هنری نیایش استان اصفهان را از این محل دریافت نمایند.

ارسال توسط : الزهراء "س"

نظر مخاطبان:


id="respond">نظر شما:
1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
نام *
ایمیل *
سایت


هشت + 4 =