مصلح ستیزی غرب1 | الزهراء


مصلح ستیزی غرب1

تاریخ ارسال : ۹ فروردین, ۱۳۹۲ | بازدید : 897 | طبقه بندی : مهدویت و انتظار

مصلح ستیزی

یكی از اصول مشترك بین تمام ادیان الهی و اساطیر باستانی اقوام مختلف ،مبحث منجی موعود و آخر الزمان می باشد. همان كسی كه شیعیان او را مهدی ،مسیحیان او را عیسی ،زرتشتیان او را سوشیانت وقومهای دیگر او را با نامهای دیگر می خوانند.

تمامی منتظران ظهور به مرحله ای معتقدند كه یك ضد منجی كه عصاره تمام شرارتهاست و تمامی نیروهای شیطانی را به همراه خود دارد که مهمترین مانع منجی موعود است.

در نبرد نهایی میان این دو كه جنگی بسیار بزرگ و خونین است، منجی موعود به همراه یارانش به كمك امدادهای الهی بر لشكر شیطان پیروز می شوند. سربازان و یاران منجی،انسانهایی با ایمان و نیرومند هستند كه خود را از قبل برای چنین روزی آماده كرده اند.اما در این بین افرادی هم هستند که برای سلطه بر جهان و دنبال کردن اهداف استعمار گری خود این عقاید را نمی پذیرند و عقایدی که به نفعشان هست را مطرح می کنند.

كشیش پت رابرتسون از رهبران صهیونسیم مسیحی می گوید:

به اعتقاد آنان ،آمریكا یا لااقل رهبران این كشور پیامبران معصومی هستند كه به دنیای پرازگناه فرستاده شده اند تا جهان را به سر منزل مقصود برسانند. جرج بوش اول روز ۶ مارس ۱۹۹۲ در نشست مشترك سنا و مجلس نمایندگان كنگره آمریکا خطابه معروفی ایراد كرد كه ضمن آن سیاست نظم نوین جهانی را اعلام كرد سیاستی كه طبق آن نمی توان پذیرفت گوشه ای از كره زمین از اصول آمریكایی در مورد آزادی های فردی و حكومت دمكراتیك معاف باشد. سیاستی كه طبق آن برای پیروزی در جنگ علیه تروریسم بین المللی ،جنگ ایده ها و عقاید باید راه انداخت. در این نظم نوین جهانی كه به قول فوكویاما تئوری پرداز پایان تاریخ اسلام دریای فاشیستی برای شنای تروریست هاست.و یا به قول توماس فردمن تحلیلگر سیاسی آمریكایی اسلام بزرگترین دشمن غرب است،و جنگ با این دشمن تنها با ارتش ممكن نیست بلكه باید در مدارس ،كلیساها ،مساجد ،معابد به رویارویی با آن پرداخت. هم اكنون سیر محصولات فرهنگی غرب برای تحقق بخشیدن به آرمان فوق ،راهی بازارهای كشورهای مسلمان شده ،محصولاتی كه پس از استفاده از آنها شخص از هویت و فرهنگ خود دلزده می شود،آمریكا را به عنوان امپراطور صالح دنیای جدید می پذیرد و او را عصاره نیروهای خیر عالم تصور می كند.

در پی این اهداف سلطه طلبانه فعالیت هایی نیز انجام می شود مانند : استفاده از رسانه ها در جهت جا انداختن فرهنگ آخرالزمانی مورد نظرشان ، تشکیل فرقه های شیطان پرستی برای مبارزه با ادیان الهی و رواج پوچ گرایی، ادیان ستیزی و به خصوص استفاده از ابزار رسانه های تصویری مانند ساخت بازی ها ، فیلم ها ، موزیک ویدیو ها و …. در جهت نیل به نظم نوین جهانی.

غرب وعلی الخصوص آمریکا براى نفوذ وتسلط وحفظ منافع نامشروع خود، امكانات ونقاط قوت جهان اسلام را زیر نظر دارد تا آن ها را به دقت شناسایى كرده و نابود سازد یكى از این نقاط قوت، اندیشه رهایى بخشِ “مهدى باورى “ است كه در امت مسلمان از جایگاه استراتژیكى خاصی برخوردار است. از این رو غرب، سناریوهاى متعددى را جهت تضعیف ونابودى اندیشه مهدى باورى طراحى كرده و متناوباً به اجراگذارده است كه عبارتند از :

– دخالت مستقیم و حمایت از شخصیت پردازى و مهدى تراشى: حمایت خائنانه غرب از مدعیان مهدویت مانند مهدى الصومال در آفریقا، سید على محمد باب، حسینعلى بهاء وسید محمد نوربخش در ایران، میرزا غلام احمد قادیانى در پاكستان، سید محمد جونپورى در هند ومحمد بن عبدالله القحطانى در حجاز، به خوبى روشنگر اهداف شوم وپلید آنان است.

– ازبین بردن پایه هاى فكرى مهدى باورى از طریق ژست هاى علمی وبه ظاهر شرق شناسى: نظام سلطه غرب زیر نقاب شرق شناسى، سربازان صلیبى خود مانند فان فلوتن، گلدزیهر یهودى ، ولهوسن پروكیلمن ودونالد سن را با نام مستشرق، راهى كشورهاى اسلامی كرد تا شاید از طریق شبهه سازى وتردید افكنى، اذهان افراد غیر متخصص وغیر آشنا با مبانى دقیق اسلامی را به تشویش کشانند كه متأسفانه در این راه موفق شدند واسلام گرایانى چون(احمد امین) و محمد رشید رضا را به این دام كشیدند.

– حفاظت و حمایت از خودباختگان سرسپرده داخلى: كوته فكرانى چون احمد كسروى، شریعت سنگلجی، سلمان رشدى و احمد الكاتب طعمه هاى خوبى بودند كه غرب آنان را به راحتى با اعطاى مدال هاى نویسنده آزاد اندیشه، متفكر منصف وپژوهنده روشنفكر به دام خود بكشند وبه آنان گوشزد كنند كه هر لقب وعنوان در برابر یك ضربه به اصول وباورها یا دهن كجى به مفاخر وارزش ها، نصیب شان خواهد شد.

– انتشار تبلیغات مسموم رسانه اى: مانند ساخت سریالى به نام نوستراداموس كه به مدت سه ماه متوالى از شبكه تلویریونى آمریكا پخش شد و هدف از آن به تصویركشیدن چهره اى خشن وگرفتارِ جنون قدرت از مهدى موعود (نستجیر بالله )وتحریك عواطف ملل غربى علیه اسلام و منجى موعود آن و تحریف اندیشه ناب مهدویت از طریق ارایه مقالات به ظاهر تحقیقى دركتب معتبربود.

امروزه به چند طریق می توان جنگید؟

-جنگ سایبری

– جنگ عقیدتی

– جنگ نظامی

– جنگ سایبری: به مجموعه اقداماتی که در فضاهای مجازی صورت می گیرد و در راستای مخالفت و کوبیدن عقاید و افعال طرف دیگر جنگ و بیان عقاید و نقطه نظرات خود به جای مواضع کوبیده شده جنگ سایبری می گویند که می توان به اینترنت ، ماهواره ، سینما و…. اشاره کرد.

-جنگ عقیدتی: از اسم این نوع جنگ مشخص است که با مطرح کردن شبهات در عقیده های طرف مقابل و یا در سیاست های غربی با تحمیل عقیده ی خود (توسط تبلیغات غلط و یک جانبه و بعضا دروغ) به جای عقیده ی مقابل برتری عقاید خود را مطرح میکنند.که این عقاید شامل دین نیز می شود به این معنی که از طرف غرب با مطرح شدن عقاید سکولار و ماتریالیسم و بد جلوه دادن و دروغ بستن به ادیان و یا تحریف آن ها عقاید خود را تبلیغ می کنند.

– جنگ نظامی: شامل جنگ رو در رو ، جنگ هسته ای و یا جنگ های بیولوژیکی و از این قبیل جنگ ها است.

نظم نوین جهانی:

“نظم نوین جهانی در کل برنامه و ایده ای است برای سلطه ی غرب بر جوامع بشری و ساخته شدن سیستم یکپارچه ی غرب در تمام جهان و ادامه ی استعمار کشور ها به صورت علنی و قانونی بدون هیچ مخالفتی.”

همانطور که ذکر شد در تمامی ادیان منجی در آخر الزمان ظهور کرده و مدینه ی فاضله ای را به وجود می آورد.برهمین اساس غرب خود را به عنوان منجی آخر الزمانی مطرح کرده و قصد ایجاد مدینه ی مورد نظر خود را در سطح جهان دارد به نام نظم نوین جهانی که بارها رئیس جمهور سابق آمریکا از آن سخن گفته و عمده مخالفت های غرب با اسلام از همین جا شروع می شود که اسلام برای پذیرش منجی مانند ادیان الهی دیگر شرایط و ضوابطی دارد که غرب از آن به دور است و حتی غرب در جهت سیاست ها و اعمالش به دشمن اسلام و بشر شبیه است تا منجی برای بشریت…

ارسال توسط : شبنم

نظر مخاطبان:


  id="respond">نظر شما:
  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت


  5 + هشت =