طرح شناسایی وبلاگنویسان و وبسایتهای کانونهای فرهنگی مساجد | الزهراء


طرح شناسایی وبلاگنویسان و وبسایتهای کانونهای فرهنگی مساجد

تاریخ ارسال : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۲ | بازدید : 1,150 | طبقه بندی : اخبار کانون

دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در نظر دارد به منظور ایجاد جبهه واحد جهاد مجازی و حمایت از حضور کانون ها در فضای مجازی ، وبلاگ ها و وبسایت های کانونهای فرهنگی را شناسایی نماید.

جهاد مجازی

کانون های فرهنگی هنری مساجد  که دارای وبلاگ یا وبسایت هستند و همینطور اعضاء کانون های فرهنگی هنری مساجد که در فضای مجازی فعال بوده و دارای وبلاگ شخصی می باشند می توانند با مراجعه به پرتال فرهنگی رواق و تکمیل مشخصات دقیق خود در سامانه جهاد مجازی ثبت نام نمایند.

 

تذکر:

1 –  هرکانون فرهنگی  می بایست حد اقل یک وبلاگ یا وبسایت بمنظور انعکاس فعالیت های فرهنگی خود داشته باشد و در سامانه ثبت نماید.

2 –  اعضای کانون هایی که در فضای مجازی (وبلاگ نویسی، طراحی وب، شبکه های اجتماعی و…) فعال هستند هم می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند.

3 – از کانون های فعال در فضای مجازی براساس تفاهم نامه حمایت هایی انجام می شود

4- کانون های فرهنگی که علاقمند فعالیت در فضای وب و وبلاگ نویسی می باشند ولی وبلاگ ندارند می توانند جهت ثبت نام در وبسایت مسجد بلاگ و دریافت وبلاگ با شماره 03112351391 تماس حاصل نمایند.

5-پرتال فرهنگی رواق آمادگی کامل خود را جهت همکاری با فعالان سایبری کانون های فرهنگی مساجد بمنظور انتشار تولیدات محتوایی و مطالب فرهنگی اجتماعی و … اعلام می دارد.

 

جهت ثبت اطلاعات وبسایت کانون  **اینجا**  کلیک نمایید.

ارسال توسط : الزهراء "س"

نظر مخاطبان:


  id="respond">نظر شما:
  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت


  یک + 5 =