هرزه‌نگاری آنلاین! | الزهراء


هرزه‌نگاری آنلاین!

تاریخ ارسال : ۸ تیر, ۱۳۹۲ | بازدید : 1,500 | طبقه بندی : جنگ نرم , فرهنگ و هنر

امروزه یکی از ابزارهای اصلی “جنگ نرم” (Soft War) دشمن سایت های مستهجن و پورنوگرافی بوده و بیشتر جوانان قربانیان اینترنت می باشند. سایت هایی که سراسر بی اعتقادی و بی بند و باری است تا از این مسیر تیشه بر ریشه ی اعتقادات اقشار مختلف جامعه بالاخص، جوانان بزند. در این راستا و براساس بررسی‌ های انجام شده، موسس بزرگترین سایت‌ های مستهجن آنلاین کشورهای غربی شناخته شده اند که آمار استفاده از آنها در کشورهای مسلمان نشین روندی افزایشی را در پیش گرفته است. طی بررسی های انجام شده بر روی این سایت ها، بیش از 735 هزار ویدیو آپلود شده و میانگین زمانی هر ویدیو حدود 11 می باشد؛ از سال 2006 تاکنون نیز 93 میلیارد بازدید صورت گرفته، یعنی به طور مثال هر کدام از انسان ‌های روی کره زمین 15 بار از این قبیل سایت ها‌ بازدید کرده ‌اند و حائز اهمیت آن که، آمار ویدیو‌هایی که هر ماه در این دو سایت آپلود می ‌شود رو به افزایش بوده به طوری که اکنون به حدود 22000 ویدیو در هر ماه رسیده است.

 

طبق بررسی های انجام شده از سال 2006 تا کنون، بازدیدکنندگان سایت های مستهجن، به اندازه 1.2 میلیون سال، هرزه نگاری آنلاین مشاهده کرده‌ اند. این آمار بسیار تأسف‌ بار و قابل تأمل فقط متعلق به تعدا معدودی از این قبیل سایت ها از میان میلیون‌ ها سایت مستهجن در فضای سایبری می‌ باشد که نشان دهنده ی اهداف غرب برای گسترش باکتری ‌گونه ی این دسته از سایت ‌هاست، به‌ طوری که با تصور جامعه 300 میلیونی آمریکا، 25 میلیون سایت “پورن” وجود دارد، یعنی به ازای هر 12 آمریکایی یک سایت مستجن راه اندازی شده است.

هرزه نگاری

باید توجه داشت که اولین هدف غرب از گسترش هرزه‌ نگاری در فضای سایبر که در حال حاضر به صورت یک صنعت در آمده است، بخش مالی بسیار پُر رونق آن می باشد، به ‌طوری که به گزارش مرکز تحقیقات “فورستر” در سال 1998 حجم درآمد سالانه صنعت پرنوگرافی فقط از طریق اینترنت بین 1 تا 1.5 میلیارد دلار برآورد شده است.

 

هدف دیگر از مشغول‌ سازی انسان ‌ها به گناه،عادی سازی آن و از بین بردن حیا در سطح جامعه می باشد.‌ زیرا با به عادت تبدیل شدن گناه تاثیرات مخربی در شخصیت و ذهن افراد ایجاد می ‌شود که از جمله آن کاهش توجه به اصل اعقادات مذهبی، خود فراموشی و فاصله گرفتن از عبادت و معنویات و از بین رفتن غیرت و عرق ملی است و این همان چیزی‌ می باشد که غرب به دنبال آن است تا با مشغول کردن ذهن انسان‌ ها، دیگر مردم دخالتی در امور کشورداری و مذهبی نداشته و سیاستمداران به راحتی بتوانند به تاراج ملت ها بپردازند.

 

البته غرب تنها به این امر بسنده نکرده و با میزبانی و گسترش سایت ‌های مستهجن به زبان ‌های مختلف و برای ملیت ‌های مختلف در صدد انحراف مردم دیگر کشورهاست چون با این عمل به راحتی می ‌توانند اعتقادات مردم دیگر کشورها را سست کنند و رگ میهنی و ملی آنان را خشک کنند و بر جوامع مختلف دیگر کشورها حکومت کنند.

در واقع غرب با ایجاد محیطی برای دسترسی آسان به انواع فیلم ها و تصاویر مبتذل، باعث ایجاد نسلی از جوانان می شود که به مسائل جنسی به عنوان یک ابزار برای سرگرمی می نگرند و این امر همان رکن اعتقاد ستیزی جنگ نرم محسوب می شود که دشمن از هیچ راه دیگری بدان نایل نشده بود و اگر با برنامه ریزی دقیقی به خنثی سازی این پروژه ی عظیم و افزایش سطح آگاهی جوانان نپردازیم، ضربه ای سهمگین و غیر قابل جبران بر پیکره ی جوامع وارد خواهد آمد که نهایتا منجر به سیطره ی جهانی آمریکا و اسراییل خواهد شد.

ارسال توسط : الزهراء "س"

نظر مخاطبان:


id="respond">نظر شما:
1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
نام *
ایمیل *
سایت


نُه + = 15