بیعت نامه | الزهراء


بیعت نامه

تاریخ ارسال : ۲ اسفند, ۱۳۹۲ | بازدید : 1,383 | طبقه بندی : امام مهدی (عج) , مهدویت و انتظار

 

بدانید هر آنكس كه با خلیفة الله الاعظم، یعنی امام زمان (عج) بیعت نماید، در واقع با خداوند عهد می بندد كه «البیعت الله» البته پایداران بر عهد و پیمان با خداوند رستگاران عالمند و وای به حال عهدشكنان …

 

ahd

 

 

همرزمان بزرگوارم، پس از مطالعه دقیق متن این بیعت نامه، هرگاه به امضاء آن اطمینان یافتید، از همین لحظه می توانید نام تان را (فقط نام كافی است، نه نام وبلاگ یا سایت) در بخش نظرات همین پست اعلام فرمایید به امید آنكه به واسطه این بیعت، اسم شریف تان در دفتر اصحاب المهدی (عج) درج شود انشاءالله…

 

“بسم الله الرحمن الرحیم”

 

به خلیفة الله الاعظم، حضرت ولی عصر، صاحب الزمان، امام و وصی پیامبر اسلام (ص)، مولانا حجـت ابن الحسن العسگری(ع).

از …….. بنده خدا

سلام بر سرور و مهتر عالم امكان، و عزیز بهتر از جان، آقایم مهدی موعود (عچ)، كه منجی عالم فانی است بر وجهه باقی؛

به محضر آن حضرت والامقام عرض می شود كه این حقیر از صمیم قلبم، و اعماق وجودم به شما عشق و ارادت می ورزم و بهشت را دیدار روی نازنین حضرت تان می دانم. بر شما پوشیده نیست كه با چه شوق زایدالوصفی آرزوی دیدار حضرت تان را دارم.

 

این بیعت و اقراری است كه به محضرتان تقدیم می دارم. این حقیر، در كمال صحت عقل و با تمام وجودم، روحم، جسمم، و جانم با شما بیعت می نمایم و از لحظه امضاء این بیعت نامه به صورت آماده باش، آماده فراخوانی برای سربازی و سرباختن، و گذشتن از مال و جان و همه زندگیم، كه اصالتاً در ید ولایی آن امام همام قرار داشته و دارد؛ اختیاراً نیز آنان را با كمال میل و از سر رضا و عشق و اشتیاق، اگرقابل ولایق باشم در طبق اخلاص نهاده و در كف پای جانبخش آن امام عزیز، حاضر به فدا كردن می باشم.

 

انشاءالله كه بتوانم چه قبل از ظهور، و چه در زمان ظهور حضرت تان، سربازی مطیع برای اوامر ولی خداوند، بهترین سفیر تبلیغ و مروج فرهنگ مهدوی، و كوشا در راه تحقق اهداف الهی تان باشم.

 

منتظر و سرباز كوچك تان …..

ارسال توسط : شبنم

نظر مخاطبان:


id="respond">نظر شما:
1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
نام *
ایمیل *
سایت


سه + = 12