سخنرانی حجت الاسلام دکتر آقاتهرانی در مسجدجامع الزهراء(س) منظریه +تصاویر | الزهراء


به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی الزهراء(س) مراسم سخنرانی حجت الاسلام آقا تهرانی به مناسبت سالگرد شهدای عملیات های بدر و خیبر شامگاه جمعه (8 اسفندماه) در مسجد جامع الزهراء(س) خمینی شهر برگزار شد.

در این مراسم جت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی اظهار داشت: ایستادگی در راه رسیدن به هدف از ویژگی‌های ممتاز ثابت قدمان در قرآن به شمار می‌رود و ما به خاطر پایداری خود در دوران 8 سال دفاع مقدس در برابر 160 کشور پیروز شدیم.

وی با اشاره به تعداد اندک یاران پیامبر اکرم(ص) در جنگ بدر و پیروزی سپاه اسلام تصریح کرد: جوانان باید تا این راه را ادامه دهند و به پیروزی ایمان داشته باشند چراکه ایستادگی رمز موفقیت به شمار می‌رود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به برگزاری سالگرد ورود مقام معظم رهبری به حیدرآباد هند توسط مردم این کشور اشاره کرد و افزود: انقلاب ما تاثیر مثبتی بر روی مردم جهان داشته است و این تاثیرگذاری و بیداری جوانان ما در مراسم‌های مختلف از جمله راهپیمایی 22 بهمن، نقشه‌های شوم ستمگران را خنثی می‌سازد و مسئولان دولتی را امیدوارتر می‌کند.

وی با اشاره به نقشه شوم استکبار برای براندازی حکومت اسلامی ایران بعد از رحلت امام خمینی(ره) بیان کرد: خوشبختانه این نقشه شوم استکبار ناکارآمد ماند و جوانان باید ادامه دهنده راه امام خمینی(ره) و زمینه‌ساز ظهور مهدی موعود(عج) باشند.

حجت‌الاسلام آقاتهرانی با بیان اینکه دشمنان از شکست ما در جنگ رو دررو ناامید شده‌اند، خاطرنشان کرد: آنها با شروع جنگ نرم به دنبال ضربه زدن به ایران اسلامی هستند و دشمن سعی می‌کند با استفاده از ماهواره و اشاعه فساد و فحشا در ایران به کشور ضربه بزند.

وی افزود: راه‌اندازی بیش از 10 فتنه در کشور نیز از دیگر برنامه‌های دشمنان برای براندازی حکومت ما به شمار می‌رفته اما ما باید در این عرصه بیش از پیش هوشیار باشیم و با الگوگیری از جنگ بدر از تعداد کم نترسیم و برای انقلاب امام زمان خود را آماده کنیم.

گزارش تصویری:

ارسال توسط : خادم الزهراء(س)

نظر مخاطبان:


  id="respond">نظر شما:
  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت


  7 + = سیزده