پرکاهی تقدیم به آستان کبیر الله | الزهراء


پرکاهی تقدیم به آستان کبیر الله

تاریخ ارسال : ۱۶ دی, ۱۳۹۰ | بازدید : 1,319 | طبقه بندی : شهدا

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، در قطعه 24 گلزار شهدای بهشت زهرا (س) زیارتگاه شهیدی است که همه نام و نشانی که بر روی سنگ مزارش حک شده، متن وصیت نامه کامل اوست. روی سنگ مزار این شهید والامقام به جای نام و نشان مرسوم فقط این جمله نقش بسته است:  «پر کاهی تقدیم به آستانه کبیر الله»

برای مشاهده کیفیت بالاتر کلیک کنید

در وصیت نامه این شهید دفاع مقدس نوشته شده است: ای برادران و خواهران و دوستان برایم گریه نکنید که دشمن خیال می‌کند ضعیف هستید. به دشمن بگوئید اگر پیـکرم را صد پاره کنند اگر پاره‌های آن را بسوزانند و اگر خاکستر مرا به دریا بریزند، در دل امواج خروشان دریا صدایم را خواهید شنید که فریاد می‌زنم اسلام پیروز است و ستمگر نابود است.

 

خدمت پدر و مادر عزیز و گرامی و خواهران و برادران عزیزم سلام رسانده و امیدوارم خدا را هیچ موقع فراموش نکنید. ای مادر که مرا در دامـان خود پرورش دادی و شب و روز برایـم زحمت کشیدی سعی کن همـچون زینـب در مرگ فرزندت صبور باشی و این را بدان که آخرین راه مردن است؛ چه بهتر آنکه در راه اسلام شهید شوم؛ من در رختخواب مردن را ننگ می‌دانم.

ای مادر و پدر گرامی مرا تشییع جنازه نکنید که از روی هزاران شهیدی که بی هیچ تشییع جنازه‌ای جانشان را فدای انقلاب کردند، شرمنده‌ام. برروی سنگ قبرم نامم را ننویسید می‌خواهم همچون ده‌ها هزار شهید دیگر گمنام باقی بمانم. اگر خواستید فقط این جمله را بنویسید «پرکاهی تقدیم به آستانه کبیر الله»…
مزار شهید در بهشت زهرای تهران قطعه 24 ردیف 125 شماره 5 است .

برچسب ها : , ,
ارسال توسط : خادم الزهراء(س)

نظر مخاطبان:


  id="respond">نظر شما:
  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت


  نُه + = 11