پایان اولین دوره آموزشی کرسیهای آزاد اندیشی | الزهراء


پایان اولین دوره آموزشی کرسیهای آزاد اندیشی

تاریخ ارسال : ۱۶ بهمن, ۱۳۹۰ | بازدید : 1,037 | طبقه بندی : اخبار کانون

اولین دوره آموزشی کرسیهای نظریه پردازی و آزاد اندیشی ویِِِژه خواهران طلبه و دانشجوی فعال در کانونهای فرهنگی مساجد استان اصفهان که به همت دبیرخانه کانونهای فرهنگی مساجد استان اصفهان و کانون تخصصی حجاب و عفاف الزهراء “س” شهرستان خمینی شهر برگزار گردیده بود عصر روز جمعه 14 بهمن ماه بکار خود پایان داد.

 

در این دوره دو روزه که از تاریخ چهارشنبه 12 بهمن ماه لغایت جمعه 14 بهمن ماه در مجتمع آموزشی شهید آوینی شهر سده لنجان برگزار گردید 47 نفر از خواهران طلبه و دانشجوی فعال در کانونهای فرهنگی مساجد استان اصفهان طی 16 ساعت جلسات کارگاهی و آموزشی توسط اساتید خبره حوزه و دانشگاه در مورد مباحث ” حقوق زن و خانواده در اسلام – جریان شناسی پوشش زن – شاخصه های خانواده و زن ایده آل – زن و جامعه اسلامی – زن و اخلاق جنسی – زن و آخرالزمان – بررسی انتقادی مکتب فمنیسم ” به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دوره کلیه خواهران شرکت کننده پژوهشهایی در خصوص مطالب ارائه شده در دوره ارائه نموده و از طرف ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد مدرک پایان دوره دریافت خواهند نمود.

در پایان دوره توسط دبیرخانه کانونهای فرهنگی مساجد استان نیز هدایایی به رسم یادبود به شرکت کنندگان در این دوره اهداء گردید.

حجت الآسلام و المسلمین میرشفیعی

استاد محزونی

حجت الآسلام والمسلمین حسینی

 

هدیه دبیرخانه به شرکت کنندگان

ارسال توسط : الزهراء "س"

نظر مخاطبان:


  id="respond">نظر شما:
  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت


  + پنج = 9