نخستین جشنواره ملی حجاب؛ یادگار فاطمه(س) | الزهراء


نخستین جشنواره ملی حجاب؛ یادگار فاطمه(س)

تاریخ ارسال : ۳۰ فروردین, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,347 | طبقه بندی : اخبار کانون

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری الزهراء(س) گفت: نخستین جشنواره ملی حجاب؛ یادگار فاطمه(س) از اردیبهشت تا تیر ماه 1391 در خمینی شهر برگزار خواهد شد.

جشنواره ملی حجاب

علی اصغر رضایی اظهار داشت: گوهر عفاف و حجاب امری فطری است و اختصاص به زن یا مرد ندارد هر چند خداوند آن را در وجود زن پررنگ‌تر به ودیعه گذاشته تا زمینه کمال جامعه و خانواده فراهم شود
وی تصریح کرد: در شرایط کنونی جامعه احساس می‌شود به خاطر سهل‌انگاری‌ها، غفلت‌ها و بی‌مسئولیتی‌ها، این فریضه بزرگ کمرنگ شده و در فضای اخلاقی جامعه زنگ خطر و هشدار را به صدا درآورده است.
رضایی با اشاره به نقش عفاف و حجاب در سالم بودن و پیشرفت جامعه بیان داشت: این جشنواره فرصتی است تا مسئله حجاب را به نوعی مطرح کرده و به رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های جامعه درباره کمرنگ شدن مسئله حجاب بپردازیم.
وی تصریح کرد: محتوی این جشنواره در قالب‌های وبلاگ، عکس، پوستر، دلنوشته و خاطره است و تمامی امور ثبت نام و اعلانات این جشنواره از طریق وبسایت کانون فرهنگی الزهراء(س) به نشانی www.azzahra.ir  انجام می گیرد.

مدیر مسئول کانون فرهنگی الزهراء(س) از ارسال 15000 پوستر و بروشور جشنواره به کانون های فرهنگی سراسر کشور خبر داد و افزود: این حرکت بزرگ به همت اعضای کانون فرهنگی الزهراء(س) و همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری استان اصفهان انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: آیین اختتامیه نخستین جشنواره حجاب یادگار فاطمه(س) در 21 تیر ماه 1391 مصادف با روز ملی عفاف و حجاب در طی مراسم با شکوهی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

ارسال توسط : خادم الزهراء(س)

نظر مخاطبان:


  id="respond">نظر شما:
  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت


  + 5 = هشت