حمایت | الزهراء


کانون فرهنگی هنری الزهراء(س) به شماره ثبت: ۸۳/ک/۰۶-۲۴۰ در مسجد جامع الزهراء(س) منظریه خمینی شهر واقع شده است و به عنوان کانون تخصصی عفاف و حجاب استان اصفهان مشغول فعالیت می باشد – رزومه

شما بازدیدکننده گرامی در صورت تمایل میتوانید حمایت های خود رااز فعالیت های این مجموعه به صورت مادی و یا معنوی انجام دهید تا پشتوانه ای برای فعالیت های بهتر ما در راستای امور فرهنگی باشد.

حمایت معنوی:

جهت حمایت از کانون فرهنگی و مسجد جامع الزهرا(س) و همچنین فعالیت های این مجموعه در زمینه عفاف و حجاب در فضای اینترنت می توانید سایت الزهراء(س) را در وبلاگ و یا سایت خود لینک و همچنین بنر و لوگو ما را در سایت خود درج نمایید.

لطفا در صورتی که این سایت را مورد عنایت خود قرار دادید از طریق فرم زیر ما را با خبر سازید تا نام شما را با افتخار  به لیست حامیان کانون اضافه کنیم.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

آدرس سایت:

توضیحات

 

حمایت مادی:

همچنین شما خیر گرامی می توانید در صورت تمایل مبلغی را جهت همکاری در امور فرهنگی مسجد جامع الزهراء(س) و یا امور مربوط به ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و همچنین فعالیت های فضای مجازی به کانون الزهرا(س) هدیه کنید تا ما فعالیت ‌های خود را تداوم بخشیده و آن را برای مخاطبان خود گسترده و پربارتر کنیم، همچنین شما نیز در نشر این امور خیر خواهانه شریک و همراه ما خواهید بود.

لطفا در صورت تمایل به کمک مادی به مسجد جامع الزهراء(س) هنگام پرداخت مورد مصرف را ذکر فرمایید.

پیشاپیش از همکاری همه شما عزیزان کمال تشکر را داریم

logo

 

 

جهت پرداخت کمک های مالی خود اینجا را کلیک فرمایید